І Якщо Колись
І Якщо Колись

І, якщо правильно їх проходити, вони перетворюються в мій ресурс. Колись я хотіла, щоб мене добре оцінювали, постійно давали позитивний зворотний зв’язок, хвалили, ставили п’ятірки.

 · І якщо колись не вистачало голосів до у самій фракції, то необхідні голоси долучали і додавали з боку або депутатських груп, або навіть з інших депутатських фракцій.

Якщо чекаєш і не стомлений чеканням Й поставиш ставкою колись у казино І все програєш, і почнеш з нуля прибутки, Та мовчки й тихо, мов тобі це – все одно.

 · Якщо йдеться про радянські часи, коли дітей фактично змушували вступати в піонерську організацію, та ще й робили це під виглядом нагороди за хороше навчання і поведінку, то тут складно.

Цей альбом має таку назву, тому що це і є саундтреки мого життя, мого «фільму». Звісно, що в кожного з нас є свої історії. Сумні і радісні, драматичні і зворушливі. «І якщо колись».


Southern Boy - Bun B - King Of The Trill Bun Bs Greatest Verses... (CDr) Demain Je Lui Téléphone Thank God Im A Country Boy - Dick Rivers - Dick Rivers (Vinyl, LP) Στον Έρωτα Αρχόντισσα - Δημήτρης Παναγόπουλος (2) - Σχέδιο Συνάντησης (CD, Album)