No Skaidrām Debesīm - Juris Kronbergs, Kristaps Grasis - Vilks Vienacis (CD, Album)


2003
Label: KGB (Kultūras Glābšanas Biedrība) - LLCCD 001 • Format: CD Album • Country: Latvia • Genre: Rock, Non-Music, Pop, Folk, World, & Country • Style: Poetry
No Skaidrām Debesīm - Juris Kronbergs, Kristaps Grasis - Vilks Vienacis (CD, Album)

 · Studijā Juris Kronbergs un Kristaps Grasis. # Juris Kronbergs, Kristaps Grasis: albums "Vilks Vienacis" () / Ieraksts / LSM Bērnistaba.

 · Vilks Vienacis [Skaņu ieraksts] / Dzeja: Juris Kronbergs ; Mūzika: Kristaps Grasis ; Piedalās mūziķi: Maiks Hārmanis, Ingmārs Maisners, Ralfs Volfgartens, Ka.

 ·  · Juris Kronbergs () Kronberga oriģināldzejai piemīt plašas amplitūdas ironija un sarkasms, sākot no viegluma un beidzot ar raupju smagumu. Rihards Rīdzinieks ritmiskajā valodā izklāstītajā dzejas vēsturē par Kronbergu izsakās tā: “Kronbergam skaistums nav svarīgs, tālu viņš lidot un augstu/ vēlas ar valodas spārniem.

 · In Memoriam: Juris Kronbergs (–) – dzejnieks, draugs 0. Ieteikt. 3. Jūlija Dibovska. Juris bija jānotver kādā no daudzajām pasaules malām, jo Rīgā viņu satikt varēja paretam. Mēs, filologi, nebijām tik atvērti, lai uzmāktos dzejniekiem, tomēr uzplīties ar apciemojumu “trimdas autoram” bija svēta.

Juris Kronbergs ir bijis nozīmīgākais latviešu literatūras tulkotājs un popularizētājs Zviedrijā. "Viela nāk un iet, kā vēlas". Juris Kronbergs (–) Stokholmā 6. jūlijā mūžībā ir devies dzejnieks, tulkotājs un sabiedriskais darbinieks Juris Kronbergs (–). Viņa Estimated Reading Time: 4 mins.


New Binghi - Sun Araw & M. Geddes Gengras Meet The Congos - Icon Give Thank / Icon Eye (CD, Albu Too Much Love - Various - A Tribute To Freddie Mercury (Cassette) Sins Of The Father - Black Sabbath - Dehumanizer (Cassette, Album)