Odpoledne V Ořechovém Sadě - Checkpoint (3) - Stěpy (CD, Album)


2011
Label: Not On Label - none • Format: CD Album • Country: Czech Republic • Genre: Rock •
Odpoledne V Ořechovém Sadě - Checkpoint (3) - Stěpy (CD, Album)

01 - Odpoledne v ořechovém sadě - Střepy - Album vychází v červnu a pokřtěno je v Lucerna Music Baru ()- Společně s novým CD je uveden též videoklip je skladbě Hráze - Na podzim vychází EP Vlnobití, které je symbolicky pokřtěno na vltavském parníku Odra.

01 - Odpoledne v ořechovém sadě- Střepy () 5 ×. 02 - Hráze- Střepy () 4 ×. 03 - Návraty- Střepy () 3 ×. 06 - Střepy- Střepy () 2 ×. 10 - Hold me- Střepy () 2 ×. 11 - Dál- Střepy () 1 ×. Úvod Novinky O kapele Alba Názory Videa Fotky Koncerty.

CheckPoint - 01 - Odpoledne v ořechovém sadě - Střepy () CheckPoint - 02 - Hráze - Střepy () James D.S. - Ghost - Ghost () Dymytry - Síť pro sociály - DYMYTRY Zoči Voči - (Nikto z nás nie je bez chýb ©) Stáhnout MP3 zdarma.

CheckPoint - 01 - Odpoledne v ořechovém sadě - Střepy () CheckPoint - 04 - O vlku, hadu a ovci - Svítání () CheckPoint - 02 - Krásný & smrtelný - Svítání ().

Profil kapely CheckPoint (rock-crossover) z města Praha, obsahující písničky k poslechu, mp3, koncerty, alba, videoklipy, texty a fotky.


P.O.R.(3) - Come Go With Me / Signifying Rapperz (Vinyl) What Is Soul? (Vocal) - Stereo MCs - What Is Soul? (Vinyl) Swing Out Sister - Its Better To Travel (Vinyl, LP, Album)